Jakie zobowiązania wobec pracowników ma pracodawca? Na czym polega dyskryminacja w miejscu pracy i czym przejawia się mobbing? Jakie rodzaje konfliktów występują w zakładzie pracy i jakie są ich przyczyny? – na te i inne pytania odpowie w naszym materiale filmowym Pani Paula Majcher-Guzik – mediator i doradca obywatelski współpracujący ze Stowarzyszeniem “DOGMA”.

W zakładzie pracy często spotykamy się z konfliktem pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. W środowisku pracowniczym może dochodzić do wielu dysonansów z uwagi na dużą liczbę osób. Częstość występowania sytuacji konfliktogennych jest zaprzeczeniem zasady współdziałania i współpracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. W razie wystąpienia sporu pracownik oraz pracodawca powinni dążyć do jego ugodowego zakończenia.

 

 

Jeśli potrzebujesz porady prawnej z zakresu prawa pracy lub chciałbyś skorzystać z nieodpłatnej mediacji – zapraszamy do kontaktu z prawnikami, doradcami obywatelskimi oraz mediatorami współpracującymi z naszym Stowarzyszeniem. Zadzwoń i zapisz się na darmową poradę prawną oraz mediację w jednym z punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego TUTAJ 

Komentowanie wyłączone.

Powiększ czcionki
Social