DZIEŃ BEZ DŁUGÓW 17 LISTOPAD 2020

17 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bez Długów. Z problemem zadłużenia borykają się miliony Polaków. Święto ma na celu uświadomić wszystkim, jak ważne jest dążenie do pozbycia się zaległości finansowych. Statystyki pokazują, że większość z zadłużonych nie ma pojęcia, jak wyjść z długów. 

Czy z powodu swoich długów zaniedbywałeś obowiązki wobec swojej rodziny? Czy kiedykolwiek bałeś się, że Twój pracodawca lub bliscy dowiedzą się o Twoich długach? Czy z powodu swoich długów miewasz problemy ze snem? Dzień Bez Długów, to dobry moment aby zastanowić nad swoją sytuacją finansową. Najważniejsze jest zdanie sobie sprawy, że nawet najmniejszego zadłużenia nie wolno lekceważyć i należy mu przeciwdziałać możliwie jak najwcześniej. 

W ramach Dnia Bez Długów uruchomiona zostanie specjalna infolinia dla osób zadłużonych. Dzwoniąc pod numer tel. 514 797 671 w godz. 9.00 – 17.00, będzie można uzyskać bezpłatną poradę prawnika lub doradcy.

Jeśli obawiasz się, że ktoś chce Cię oszukać, jeśli masz wątpliwości przy zawieraniu umowy kredytowej lub obawiasz się, że nie spłacisz swoich zobowiązań finansowych – nasi eksperci doradzą Ci jak wyjść z opresji. Możesz skorzystać z darmowej porady, która wskaże Ci kierunek działania, uzupełni wiedzę i da nadzieję na poprawę sytuacji. 

PAMIĘTAJCIE RÓWNIEŻ, ŻE PRAWNICY, DORADCY OBYWATELSCY ORAZ MEDIATORZY ZE STOWARZYSZENIA „DOGMA” ŚWIADCZĄ DARMOWĄ POMOC PRAWNĄ W PUNKTACH NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ I NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO. PORADY PRAWNE UDZIELANE SĄ RÓWNIEŻ TELEFONICZNIE. ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ PORADĘ PRAWNĄ TUTAJ 

Komentowanie wyłączone.

Powiększ czcionki
Social