Zmiany, zmiany, zmiany…

Wszystko wskazuje na to, że już od nowego roku nową siedzibą naszego Stowarzyszenia będzie serce Górnego Śląska, a zarazem jego stolica – Katowice. To nie koniec gruntownych zmian, które wcielamy ostatnio w życie. DOGMA aktywizuje się również w świecie wirtualnym i już wkrótce wielkie otwarcie naszej nowej strony internetowej, która z jednej strony będzie ukazywała to, czym na co dzień się zajmujemy i kim jesteśmy, a z drugiej będzie także przewodnikiem po różnych potrzebnych instytucjach.

Planujemy stworzyć narzędzie do nowoczesnego komunikowania się z osobami zainteresowanymi naszym wsparciem, które będzie zarazem przyjazne i ciekawe w odbiorze. Zaglądajcie do nas jak najczęściej – zapraszamy także do śledzenie naszego fanpage’a na Facebook’u!

Ale to jeszcze nie koniec nowości, którymi postanowiliśmy zaakcentować kończący się powoli rok. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zakomunikować, że znacząco powiększył się nasz zespół i aktualnie współpracujemy już z 55 prawnikami! Doradzamy obecnie na terenie 3 województw Polski południowej w 33 punktach nieodpłatnej pomocy prawnej, ale i tutaj nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, gdyż konsekwentnie od 14 lat naszej działalności przyświeca nam zasada, że kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu. I mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy dotrzeć z naszą misją do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Obserwujcie nas uważnie !

Komentowanie wyłączone.

Powiększ czcionki
Social