Renata Horzela

Renata Horzela

Szefowa Działu księgowości, finansów i rozliczeń

Z wykształcenia ekonomistka, posiada wieloletnie (11 lat pracy) doświadczenie na stanowiskach, księgowej w Biurze Rachunkowym oraz w kilku organizacjach pozarządowych na przestrzeni ostatnich 12 lat.

W Stowarzyszeniu zajmuje się wszelkimi czynnościami związanymi z szeroko pojętą księgowością, obsługą podatkowo-płacową i ubezpieczeń społecznych oraz sprawozdawczością finansową projektów.

Z powodzeniem rozliczyła wiele projektów dofinansowanych przez Unię Europejską i inne instytucje udzielające pomocy z środków budżetowych przeznaczonych na cele działalności społecznej i edukacyjnej.

Posiada rozległą wiedzę z zakresu księgowości, którą stale aktualizuje na szkoleniach zdobywając dodatkowe kwalifikacje. Doskonale zna specyfikę działalności organizacji pozarządowych i posiada wieloletnie doświadczenie projektowe.

Jej hobby to kynologia, jest hodowcą psów rasy Owczarek Niemiecki, jest to niewątpliwie jej największa pasja życiowa.

Preferuje aktywny tryb życia, wszelkie formy rekreacyjne uprawiania sportów dla zdrowia i dobrego samopoczucia, umiar i rozsądek z odrobiną fantazji w każdym wymiarze przestrzeni życiowej.

Powiększ czcionki
Social