Agnieszka Chudecka

AGNIESZKA CHUDECKA

Prawnik z powołania i zamiłowania

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim, ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka podyplomowych studiów – Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Prowadzi własną Kancelarię Prawną od 2014 r.

W Stowarzyszeniu DOGMA świadczy porady prawne od 2014 r., brała udział w licznych projektach realizowanych przez Stowarzyszenie, otrzymała wyróżnienie „Laur Wolontariatu 2015” na Galii Wolontariatu w Łazach. Potwierdzeniem Jej ogromnego zaangażowania i profesjonalnego podejścia są liczne pozytywne rekomendacje, które otrzymała nie tylko od kierowników placówek pomocowych ale od wielu osób które znalazły zrozumienie, pomóc i sposób na rozwiązanie problemów.

Pracuje w Zespole doradztwa eksperckiego Stowarzyszenia, bierze czynny udział w konferencjach, szkoleniach, prelekcjach oraz wywiadach promujących Stowarzyszenie.

Jej największą pasją życiową jest jej pięcioletni syn Mikołaj, z którym uwielbia grać w piłkę nożną, podróżować, pływać na kajakach oraz szaleć na hulajnodze.

Powiększ czcionki
Social