Zobacz nasze konto na Facebook-u
A A A

O nas

Stowarzyszenie DOGMA powstało w 2003 roku z myślą o wspieraniu inicjatyw obywatelskich koncentrując się na poradnictwie prawnym i obywatelskim. W ciągu dekady swego istnienia Stowarzyszenie systematycznie poszerzało pole swej działalności o kolejne obszary, koncentrując się nie tylko na poszerzaniu dostępu obywateli do bezpłatnego poradnictwa prawnego poprzez zapewnienie ciągłego funkcjonowania Biura Bezpłatnych Porad Prawnych i Obywatelskich, ale również prowadząc działalność szkoleniową skierowaną przede wszystkim do organizacji pozarządowych, prowadząc badania dotyczące aktywności społecznej mieszkańców powiatu mikołowskiego czy wspierając działalność Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

logo

Do głównych obszarów naszych działań należy: poradnictwo prawne i obywatelskie oraz edukacja obywatelska, promocja turystyki, zdrowia oraz inicjatywy edukacyjne na rzecz młodzieży i osób starszych, krzewienie wiedzy na temat nowych technologii, wspieranie organizacji pozarządowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą i szczegółami dotyczącymi naszej działalności.

 • 10-lecie Stowarzyszenia (publikacja)

  W 2013 roku nasze Stowarzyszenie obchodzi dekadę swojej działalności. Z tej okazji prezentujemy specjalną publikację.

 • Nasza kadra

  Nasze Stowarzyszenie posiada kadrę wykwalifikowaną w różnych dziedzinach. Tutaj prezentujemy niektóre osoby z nami współpracujące.

 • Nasze działania

  Naszą działalność można podzielić na cztery kategorie. Zapraszamy do lektury

 • Plany na przyszłość

  Tutaj opisujemy realizacje, które planujemy w czterech obszarach nazej działalności.