Zobacz nasze konto na Facebook-u
A A A

Nasza kadra

kadraIwona Serbeńska - Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, od 10 lat prezes zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA, koordynatorka wielu projektów finansowanych z różnych programów pomocowych, ogólnopolski ekspert w zakresie funduszy europejskich certyfikowany przy Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, założycielka Bezpłatnego Biura Porad Prawnych i Obywatelskich w Mikołowie, inicjatorka i organizatorka wielu przedsięwzięćnakierowanych na promocję aktywnego, zdrowego stylu życia. W wolnych chwilach aby zachować zdrowe podejście do pracy, ćwiczy jogę i uprawia nordic walking. Jest wielką miłośniczką kotów.

kadraZbigniew Wójcik – absolwent Uniwersytetu Śląskiego – Wydział Prawa i Administracji. Z zawodu prawnik. Współpracuje ze Stowarzyszeniem DOGMA od roku 2008 jako doradca udzielający porad prawnych i obywatelskich. Hobby: grzebanie po archiwaliach i strategiczne gry komputerowe.

kadraMichał Oczadły – Absolwent Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, stron internetowych i edycji materiałów multimedialnych. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem DOGMA prowadzi warsztaty komputerowe, doradztwo informatyczne i administruje stronami www Stowarzyszenia. Miłośnik górskich wycieczek, dobrej muzyki i zapalony kolarz.

kadraRenata Horzela – z wykształcenia ekonomista. Od 18 lat pracuje jako księgowa, w tym 11 lat na rynku przedsiębiorców oraz 8 lat w organizacjach pozarządowych. Prywatnie pasjonatka kynologii, hodowca owczarków niemieckich.

kadraIzabela Kisiel – z wykształcenia i z zamiłowania prawnik. Oprócz pracy w Stowarzyszeniu DOGMA gdzie od 5 lat udziela bezpłatnych porad prawnych, zajmuje się prowadzeniem postępowań administracyjnych w I instancji. W wolnej chwili miłośniczka aktywnego wypoczynku, podróży zwłaszcza w rejonach Turcji.

kadraŁukasz Prętkiewicz – Absolwent EWSPiA w Warszawie, Radca Prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, ukończył także aplikację na rzecznika patentowego i podyplomowe studium z prawa własności przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim. Związany z „Dogmą” od czterech lat, gdzie udziela porad prawnych i obywatelskich klientom Biura. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym oraz prawie własności przemysłowej. Prywatnie mąż oraz ojciec siedmioletniego syna. Interesuje się turystyką, sportami wodnymi oraz literaturą fantasy.

kadraŁukasz Churas – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Ze Stowarzyszeniem związany od roku 2012 jako doradca udzielający porad prawnych i obywatelskich. Po studiach doświadczenie z zawodzie zdobywał jako pracownik kancelarii prawnych i instytucji finansowych. Obecnie radca prawny i właściciel Kancelarii Radcy Prawnego „De Iure” w Myszkowie. Ekspert z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Miłośnik górskiej wspinaczki oraz gry w koszykówkę.

kadraJustyna Nowosielska – absolwentka socjologii. Ukończyła Podyplomowe Studia Technik Relaksacyjnych na AWF we Wrocławiu oraz Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej organizowany przez AWF w Katowicach. Aktualnie studentka Podyplomowych Studiów Psychosomatycznych Praktyk Jogi na AWF Wrocław. W Stowarzyszeniu instruktor ćwiczeń psychofizycznych oraz nordic walking. Prywatnie pozytywnie uzależniona od aktywności fizycznej. Poszukuje sposobów na pełne wykorzystanie potencjału umysłu i ciała poprzez podróże, naukę, filozofię i sztukę.

kadraBożena Wójcik – fizjoterapeuta, pedagog edukacji zdrowotnej z rehabilitacji, instruktor fitness i nordic walking. Ukończyła studia podyplomowe rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Na swoim koncie ma wiele odbytych szkoleń i zajęć. W stowarzyszeniu corocznie współprowadzi Marsz o Tytuł Mistrza Nordic Walking. Na co dzień nauczyciel gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu i masażystka. Swoją przyszłość wiąże ze sportem, bo jak sama mówi nie wyobraża sobie życia z dala od ludzi i ruchu. Zapalona fitnesska kochająca magię gór.